Wydajne narzędzia diamentowe Narzędzia diamentowe >> Długofalowa współpraca z KOWELL Szybka technika diamentowa Technika diamentowa >> najważniejsza jest jakość KOWELL współpraca w zakresie tarcz do świeżego betonu Tarcze do cięcia świeżego betonu >> Innowacyjność cięcia tarczami SMART tarcze diamentowe do cięcia Tarcze do cięcia dla inżynierii >> Liczy się wydajność z KOWELL współpraca w zakresie tarcz do asfaltu Tarcze do cięcia asfaltu >> Współpraca z KOWELL współpraca w zakresie tarcz do betonu Tarcze do cięcia betonu >> Współpraca z KOWELL

//////////////////////////////////

KOWELL - współpraca - partnerzy

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY PROFESJONALISTÓW

1. Współpraca z KOWELL

Dla firm zainteresowanych współpracą z KOWELL, wymagamy przesłanie podstawowych dokumentów firmowych. Prosimy o przesyłanie wymagań co do wyboru narzędzi z opisem rodzaju wykonywanej działalności. Dzięki tym informacjom mogą Państwo w szybki sposób uzyskać potrzebne materiały informacyjne i referncje. Cenimy naszych kontrahentów zarówno dużych, jak i małych - rabaty od cenników przyznawane są na podstawie wielkości zakupów. Siedziba KOWELL jest we Wrocławiu, dlatego zapraszamy wszystkie firmy z Wrocławia i województwa dolnośląskiego. Zapraszamy również wszystkie firmy ceniące wysoką jakosć narzędzi z całego kraju i wszystkich województw Polski.

2. Polityka rabatowa - tarcze diamentowe

Polityka rabatowa KOWELL na tarcze diamentowe, ustalana jest tylko i wyłacznie na podstawie ilości zakupów.

3. Partnerzy

ZAPYTAJ O AKTUALNE PROMOCJE.

4. Dostawcy narzędzi diamentowych

Prosimy o przesłanie cennika, specyfikacji technicznej i warunków zakupów dla narzędzi związanych z techniką diamentową.
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty zgodne z profilem działalnosci i strategią sprzedaży.

5. Producenci narzędzi diamentowych

Prosimy o przesłanie cennika, specyfikacji technicznej i warunków zakupów dla narzędzi związanych z techniką diamentową.
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty zgodne z profilem działalnosci i strategią sprzedaży.

6. Polityka prywatności

KOWELL chroni prywatność wszystkich gromadzonych, przetwarzanych oraz przesyłanych danych osobowych, korzystając z własnych środków technicznych oraz organizacyjnych, zapewniając bezpieczne ich przechowywanie.

Więcej informacji technicznych na temat techniki diamentowej. Tutaj.

/// do góry \\\

 

KOWELL.PL nawigacja

2014 Wrocław COPYRIGHT KOWELL ©                                                                                    Wyszukaj KOWELL w internecie na: GOOGLE.PL